ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلتر بالایی - تاپ فیلتر

08-06-2014, 10:21 AM
ارسال: #1
فیلتر بالایی - تاپ فیلتر
سلام
نحوه ی کار این فیلتر به این صورته که آب را توسط پاورهدش که داخل آکواریوم نصب می شه ، مکش کرده و به مخزنش منتقل می کنه که در بالای آکواریوم قرار گرفته ، اونجا هم از ابر ، پشم شیشه و یا هر چیزی که شما قرار دادید عبور می کنه و از طرف دیگه آب را به داخل آکواریوم می ریزد .
در ضمن مجبور شدم برای نگه داشتن شیلنگش از یه کش استفاده کنم ، چون دفعه ی اولی که فیلتر را به برق زدم ، شلنگش در رفت و شانس آوردم کسی خونه نبود ، وگرنه ، البته سریع خاموشش کردم .
ضمن این که در داخل جعبه ی این فیلتر هیچ نوع ابر و یا جنس دیگه ای قرار نداره و باید اینا را جداگانه خریداری کنید .
اما خود من برای استفاده از این یک سری تغییرات دادم . مثلاً سری فیلترش دو شاخه بود که چون من نمی خواستم فیلتر در آب جریان ایجاد کنه ( به خاطر گیاهام ) و سری فیلتر قبلیم به این فیلتر نمی خورد ، از پاوردهد فیلتر داخلیم استفاده کردم که هم قدرتش بیش تر بود و هم سری یک طرفه داشت . داخل جعبش دو تا پلاستیک شبکه ای هم بود که باید روی ابر و ... داخل مخزن قرار می گرفت ولی با این کار ، چون آب با فشار وارد مخزن می شد ، دیگه از روزنه های اینا عبور نمی کرد و مستقیم به خروجی منتقل می شد که من هم ازشون استفاده نکردم .
این فیلتر برای تانک هایی که درپوش چوبی یا کلاً هر نوع درپوشی که باعث بشه مخزن این فیلتر دیده نشه مناسبه . البته برای تانک های با حجم بیش تر از 250 لیتر توصیه نمیشه .

ما دیگه رفتیم ، قصه ی ما به سر رسید Typing
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
5 کاربر به دلیل این ارسال از karshenas سپاسگزاری کرده اند.
ahmadishahab1367, aminkamaie, blackghost, erfan.zx654, hossein856
08-06-2014, 10:25 AM
ارسال: #2
RE: فیلتر بالایی - تاپ فیلتر
گردش آب خوبي داره مخصوصا اگه تو بخش مديا فيلترش از سابسترت يا سراميك استفاده بشه. اما به نظرم براي اكواريومهاي گياهي اول فيلتر سطلي يا اكسترنال و بعدش فيلتر هنگينگ به دليل ايجاد جريان كمتر ،مناسبتره
4 کاربر به دلیل این ارسال از blackghost سپاسگزاری کرده اند.
ahmadishahab1367, aminkamaie, erfan.zx654, hossein856
16-04-2021, 07:24 PM
ارسال: #3
RE: فیلتر بالایی - تاپ فیلتر
درود این تامپ سامپ مبتی منه میخواستم نظر بدین
[عکس: photo_2021_04_15_18_47_35.jpg]
[عکس: photo_2021_04_15_18_47_37.jpg]
[عکس: photo_2021_04_15_18_47_38.jpg]
ارسال پاسخ