ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک روش خوب برای تمیز چسب زدن تانک

06-06-2014, 01:01 PM
ارسال: #1
یک روش خوب برای تمیز چسب زدن تانک
اول چسب بین شیشه ها رو میزنم ، بعد تمامی چسب های اضافه رو پاک میکنم و بعد با فاصله ای که قرار هست چسب آکواریوم بزنم دو طرف رو چسب کاغذی پهن میزنم میشه اینجوری :

[عکس: 1_e65a1.jpg]

[img]بعد دقیقا با همون فاصله یه ابزار واسه صاف کردن چسب ها میسازم (پلکسی گلس ، برش با لیزر) این وسیله خیلی ارزون در میاد خیلی بشه500تومن

[عکس: 2_7ff15.jpg]
بعد اون لبه رو چسب میزنم و چسب ها رو با دستم فشار میدم :

[عکس: 4_86e20.jpg]

بعد اون ابزاری که واسه صاف کردن چسب ها ساخته بودم رو از پایین به سمت بالا ، با سرعت ثابت و بدون توقف روی چسب ها میکشم :

[عکس: 5_3d36d.jpg]

بعد از اون چسب های کاغذی رو جدا میکنم :
[عکس: 6_51204.jpg]

[img]این هم اون ابزاری که برای صاف کردن چسب ها ساخته بودم (اینجوری میره توی سطل زباله) :
[/img]
با تشکر از اقا رضای عزیز چون بنده مطلب ایشون رو بسیار مفید میدونستم و فکر میکردم به خوبی دیده نشده دوباره اینجا گزاشتمش ....دیگه از این بهتر کسی نمیتونه تمیز در بیاره ..
اخطار از کسانی که قدرت بدنی خوبی ندارند و یا برای اولین بار میخوان اقدام به چسبوندن اکواریوم بکنند...و یا کاملا به خودشون و دستاشون مسلط نیستند تقاضا میشود که از چسباندن تانکهای 250 لیتر به بالا خوداری کنند ....این امر کار بسیار خطر ناکی هست و به بیش از 2 نفر ادم بزرگسال نیاز داره....وزن شیشه ها زیاد است و ....سعی کنید اکواریوم رو روی پایه اصلی در منزل بچسبونید تا بعد از اتمام کار به دلیل وزن بالای اکواریوم دیگه نیازی به بلند کردن این جسم سنگین ترد نباشد....بعد از چسبوندن تانک 3 روز بزارید خوش بشه....ابتدا یک سوم اب کنید بعد از چند ساعت یک سوم دیگه و بعد از چند ساعت به طور کامل پرش کنید تا اگه از جایی اب داد خطر شما رو تهدید نکنه....نکته بعدی در پر کردن و خالی کردن اب اکواریوم است که این امر باید اهسته و یواش یواش انجام بشه و در غیر این صورت با تانکتون خدا حافظی کنید و یا ترک های ریز مویی در شیشه ایجاد میشه که بعدا باعث ترکیدن اکواریوم میشه0....
حرف اخر 100 هزار بده بیان تو خونه روی پایه برات نصب کنه و خودت رو راحت کن.....کار سختی هست ......اصولا در فروم ها کسی به ایکنه چقدر این کار خطر ناکه اشاره نمیکنه و ..چون سن و سال افرادی که در این فروم ها مطالب رو میخونن معلوم نیست ممکنه یه بچه اقدام به اینکار بکنه..و..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
4 کاربر به دلیل این ارسال از محسن رفیعی سپاسگزاری کرده اند.
aquafun, md.razeghy, zobi9598, فرهاد
ارسال پاسخ