ماهی و آکواریوم

- نسخه قابل چاپ

سوالات مرتبط با دیسکس - hossein856 - 19-06-2014 01:03 AM

سلام دوستان میتوانیدراهنمایی کنید که چرا یکی از دیسکس هام کوشه کیر هستش اصلان مریض نیستش غذا خوب میخوره بعدش دوستان میتونید بکید این دیسکس نزادش چی هستش

RE: سوالات مرتبط با دیسکس - محسن رفیعی - 19-06-2014 11:29 AM

ایا در اکواریوم گیاهی نگهداریش میکنی
هزارتا دلیل داره که چرا گوشه گیره و اونهایی که به ذهن من میسرسه
نگهداری از دیسکس در تانک گیاهی با تزریق co2 به اندازه متوسط تا زیاد کار اشتباهی هست....دیسکس در این حالت کمبود اکسیژن داره و در یک جا گوشه گیر میشه

در ضمن اگه به تازگی گرفتیش ...یه چند روزی طول میکشه تا به حالت قبلی در بیاد
اینکه مریض نیست رو نمیشه سریع گفت ولی به محض مشاهده مدفوع بلند و شفاف قرص میترادینازول رو به غذاش اضافه کن

RE: سوالات مرتبط با دیسکس - hossein856 - 19-06-2014 11:57 AM

(19-06-2014 11:29 AM)محسن رفیعی نوشته:  ایا در اکواریوم گیاهی نگهداریش میکنی
هزارتا دلیل داره که چرا گوشه گیره و اونهایی که به ذهن من میسرسه
نگهداری از دیسکس در تانک گیاهی با تزریق co2 به اندازه متوسط تا زیاد کار اشتباهی هست....دیسکس در این حالت کمبود اکسیژن داره و در یک جا گوشه گیر میشه

در ضمن اگه به تازگی گرفتیش ...یه چند روزی طول میکشه تا به حالت قبلی در بیاد
اینکه مریض نیست رو نمیشه سریع گفت ولی به محض مشاهده مدفوع بلند و شفاف قرص میترادینازول رو به غذاش اضافه کن

بله در آکوایوم گیاهی نکه میدارم من 7 تا دیسکس دارم که همشون راحت میکردن این دیسکس رو تازه کرفتم واز لحاظ سایز از دیسکس های دیکه کوچیکتر هستش یک جورهای از دیسکس های دیکه فراری هستش

RE: سوالات مرتبط با دیسکس - hossein856 - 23-06-2014 01:37 AM

سلام دوستان کدوم غذا های شرکتی برای رنک باز کردن دیسکس عالی هستش ممنون ازتون

RE: سوالات مرتبط با دیسکس - محسن رفیعی - 23-06-2014 12:14 PM

دوست عزیز.....در مورد غذا بیشتر از غذای دست ساز ...استفاده کن که فلفل وزعفران و تکه های هویجش برای رنگ باز کردن ماهی هست
غذاهای شرکتی .....اونجور که دیدم غذاهای jbl بهترین کیفیت رو داره بعدش اوشت فری......سعی کن برای تغزیه ارتمیا پرورش بدی که به زودی اموزشش رو میزارم